GARANTII

JALANÕUDE HOOLDUSJUHISED

1. Jalanõud tuleb valida oma jala kuju ja suuruse järgi, et jalg ei oleks kinni surutud.
2. Jalanõude jalga panemisel tuleb kasutada kingalusikat, et mitte lõhkuda kannaõmblusi.
3. Uusi jalanõusid tuleb töödelda selleks, et kaitsta neid välismõjude eest. Kui ilm on niiske, peaks jalanõusid töötlema mitu korda nädalas.
4. Naturaalsest nahast jalanõusid tuleb puhastada vaid selleks ettenähtud vahendeid kasutades: niiske salvrätiku või puhastamiseks ette nähtud kreemiga. Veega ei tohi neid pesta.
5. Naturaalsest nahast jalanõusid tuleb kaitsta vihma eest ja neid mitte kanda siis, kui need on märjad.
6. Jalanõusid soovitatakse kuivatada toatemperatuuril. Ärge kuivatage neid avatud tule, radiaatori või kamina juures, kuna siis muutub nahk kuivaks, kõvaks ja hakkab murduma.
7. Naturaalsest nubuk- ja seemisnahast jalanõusid peab hooldama sobivate vahenditega.
8. Lakkjalanõusid tohib kanda mitte madalamal temperatuuril kui -5 ºC.
9. Lakknahast ja heledad jalanõud, mida mõjutab otsene päikesevalgus, võivad muuta värvi.
10. Jalanõusid, mis on valmistatud kummist (või kummi baasil) ei soovitata pesta pesumasinas. Selliseid jalanõusid ei tohi säilitada suures kuumuses või otseses päikesevalguses. Ärge kuivatage jalanõusid radiaatori juures, ärge kasutage teisi kuivatusseadmeid – kõrge temperatuuri mõjul võivad jalanõud deformeeruda (võib muutuda nende suurus).
11. Jalanõusid, mis on valmistatud tekstiilist, ei soovitata pesta pesumasinas. Selliseid jalanõusid ei tohi kanda vihmaga. Märgi jalanõusid ei tohi kuivatada radiaatorite juures või kasutades teisi kuivatusseadmeid – kõrge temperatuuri mõjul võib värv pleekida või muutuda.
12. Soovitatakse pidevalt jälgida jalanõude seisundit ja parandada neid õigeaegselt.
13. Tuleb kaitsta jalanõusid teravate esemete eest, mis võivad rikkuda jalanõude pinna, samuti keemiliste toodete, hapete, lahustite jne eest.
14. TÄHTIS. Selliseid kahjustusi nagu kulunud kand, jalanõude kulumine või defektid, mis tekivad jalanõude hooldusjuhiste eiramisel, samuti väikesi defekte, mis ei mõjuta jalanõude kandmist, ei peeta praagiks.
15. Garantii ei kehti väikest remonti vajavatele ja asendatavatele viimistlusdetailidele, kontsaplekkidele ja sisetaldadele.
16. TÄHELEPANU. Garantii ei kehti jalanõude kaunistuselementidele: pannaldele, paeltele, litritele, pärlitele jne.
17. Raha ei tagastata, kui jalanõusid on mõnda aega kantud ja suurus või mudel ei sobinud või kui jalanõud tundusid ebamugavad.
18. Kandmata jalanõusid võib tagastada 14 päeva jooksul, täites elektroonilise kaubatagastusvormi.
Jalanõude tagastamisel tuleb esitada ostutšekk.

NAHAST / SEEMISNAHAST TOODETE HOOLDUSJUHEND

1. Anname teada, et kõik nahast tooted (riided, galanterii) võivad anda veidike värvi.
2. Nahast esemeid soovitatakse puhastada, kreemitada või värskendada alles siis, kui need on tolmust puhtaks tehtud. Hoiustades nahktooteid, soovitatakse need katta puuvillast või linast kotiga ja riputada pimedasse ja jahedasse kohta.
3. Nahktoodetel on õhuke kaitsekiht, seetõttu ei tohiks neid tihti puhastada. Uus riideese soovitatakse katta spetsiaalse immutusvahendiga.
4. Nahkriiete hooldusvahendit tuleks katsetada vaid seespool (krae alt, taskutes, siseõmblustel).
5. Ei soovitata kanda nahkrõivaid vihmase ilmaga. Kui ei õnnestu vältida vihmast ilma, soovitatakse märgi nahkriideid kuivatada pehme salvrätikuga ja kuivatada toatemperatuuril, riputatuna riidepuule eemale soojusseadmetest.
6. Värvitud nahk võib kaotada oma värvi otseste päikesekiirte mõjul.
7. Nahast, seemisnahast ja vildist riietel määrduvad sageli just krae ja mansetid. See juhtub toote kokkupuutel inimese nahaga. Selliseid kohti soovitame puhastada regulaarselt lühikeste harjastega harjaga. Kortsus, tuhmid ja määrdunud kohad võib puhastada spetsiaalse harja, kustutuskummi või seemisnaha puhastamiseks ette nähtud kautšukiga.
8. Poorset, pehmet nahka soovitame regulaarselt puhastada spetsiaalse lapiga. See eemaldab naha pealt mustuse ja annab värskema välimuse.
9. Nahktooteid on kasulik aeg-ajalt puhastada glütseriiniga, eriti just mansette ja kraed – see lisab tootele läiget.
10. Lambanahka soovitatakse regulaarselt puhastada seestpoolt pehme niiske lapiga ja kammida harjaga, kuna nahal on omadus ajada karva, jättes karvu heledatele riietele.
11. Kui on ostetud uued seemisnahast riided, soovitatakse need tolmuimejaga puhtaks tõmmata – sel viisil võetakse ära tolm, mis tekib naha töötlemisel.
12. Seemisnahast seelikud ja püksid soovitatakse riputada spetsiaalsete riidepuude peale, toetatuna vööst, et ei tekiks kortse.
13. Olge naha ja jalanõude hooldusvahenditega ettevaatlik, et ei tekitataks kahju – kasutage vaid kontrollitud ja soovitatavaid hooldusvahendeid! 

KÄEKOTTIDE/RAHAKOTTIDE HOOLDUSJUHEND

1. Nahast rahakottide ja käekottide hooldamiseks kasutatakse spetsiaalseid hooldusvahendeid. Mõlemad on ette nähtud käekoti naha kaitseks keskkonnamõjude eest. Nende toime on sarnane – käekoti nahale luuakse eriline kaitsekiht, mis kaitseb käekoti/rahakoti nahka või seemisnahka niiskuse, kulumise, hõõrdumise ja ülekuivamise eest.
2. TÄHELEPANU. Neid vahendeid tuleb määrida täiesti puhta rahakoti/käekoti nahale. Hooldusvahenditega tuleb töödelda ostetud rahakotti/käekotti siis, kui seda veel ei ole kasutatud. Kui olete rahakotti/käekotti juba kasutanud, puhastage kõigepealt sellelt tolm ja mustus ja alles siis katke kaitsevahendiga.
3. Hoiustatud käekotte/rahakotte ei tohi hoida teiste esemete vahel, kuna rahakoti/käekoti nahk peab saama hingata.
4. Selleks, et käekott (nahast või teistest tootmises kasutatavatest materjalidest valmistatud) säilitaks oma kuju, tuleb seda hoida püstises asendis. Et kott ei läheks tolmuseks, tuleb seda hoida spetsiaalses ümbriskotis või puuvillasesse kangasse mässituna.
5. Ärge hoidke käekotis (nahast või teistest tootmises kasutatavatest materjalidest valmistatud) teravaid esemeid. Kui teil ei ole pinalit, kandke hoolt selle eest, et Teie pliiatsid/pastakad oleksid alati korgiga kaetud. Pastakad ja sulepead teevad nahka auke ja jätavad sellele plekke.
6. Maniküürivahendeid tuleb hoida suletud kosmeetikakotis.
7. Kõiki torkavaid esemeid – võtmed, telefoni lisaseadmed jne – hoidke spetsiaalses kotikeses või karbis.
8. Mitte mingil juhul ärge koormake oma käekotti (nahast või teistest tootmises kasutatavatest materjalidest valmistatud) üle. Käekott või selle sang võib minna katki, kui käekott on liiga raske.
9. Ärge mitte kunagi puutuge käekotti/rahakotti (nahast või teistest tootmises kasutatavatest materjalidest valmistatud) kohe, kui olete käsi kreemitanud. Oodake, kuni kosmeetiline vahend imendub Teie nahka.
10. Ärge jätke oma käekotti/rahakotti (nahast või teistest tootmises kasutatavatest materjalidest valmistatud) otsese päikesevalguse kätte.

Tasuta stilisti konsultatsioon